6.1.14

ETİ’den Buzdolabındaki Yeni Besleyici Lezzet


“ETİ SÜT BURGER”

Türkiye’nin lezzet markası ETİ, satış noktalarının atıştırmalık ürünler rafındaki yenilikçi imajını şimdi de 4-10 °C soğuk raflara taşıyor. Benzersiz lezzetleriyle 7’den 70’e herkese yaratıcı deneyimler yaşatan ETİ, çocukların beslenmesinde güvenle tercih edilecek yepyeni bir ürünü tüketicilerine sunuyor. ETİ Süt Burger, eğlenceli Burger şekli ile 2 ballı kek arasında bol süt kremasından oluşuyor. ETİ Süt Burger içerdiği yumurta, bal ve yüksek miktardaki sütlü kremanın yanı sıra yağ oranının düşüklüğü ile piyasadaki ürünlerden farklılaşıyor.

ETİ Süt Burger ile sağlık ve lezzet bir arada
Yüksek protein ve kalsiyum oranı ile çocukların büyüme ve gelişme dönemlerinde büyük öneme sahip olan sütlü ürünler kategorisinde, düşük yağ oranı, besleyiciliği, serin lezzeti ve eğlenceli burger şekli ile dikkat çeken ETİ Süt Burger, çocukların yeni gözdesi olmaya aday. ETİ Süt Burger, yüksek besin değerinin yanı sıra koruyucu ve renklendirici içermemesi ile de annelerin rahatlıkla çocuklarına yedirebileceği bir ürün.


Satış noktalarındaki 4-10 °C soğuk raflarda yerini alan ve doğal malzemelerden oluşan içeriği nedeniyle her zaman buzdolabında muhafaza edilip soğuk tüketilmesi gereken ETİ Süt Burger, 35 gramlık paketlerde 1 TL fiyat ile satışa sunuluyor.
Basın Bülteni

1 yorum:

  1. Benim de çok severek yediğim bir atıştırmalık.. Şimdi olsa da yesek :)

    YanıtlayınSil

Yorumlar buraya..