9.1.14

NUXE'TEN İLK KIRIŞIKLAR İÇİN BAKIM SERİSİDünyaca ünlü Fransız dermo-kozmetik markası NUXE’ün ilk mimik çizgilerinin görünümünü düzelten ve yerleşmesini önleyen, cildin rahatlamasına yardımcı anti-aging bakım serisi Nirvanesque yenilendi.
Nuxe Türkiye Genel Müdürü Frederick Carrera'nın katılımıyla İstinyepark Armani Cafe'de gerçekleşen tanıtım toplantısında, Filipinli Yüz Yogası Eğitmeni Lourdes Çabuk, kırışıklıklara ve sarkmalara son vermenin yollarını anlattı.


Yenilenen formülüyle içeriğine eklenen Ağaç Şakayığı kökleri sayesinde çift kat nöro-düzleştirici etkiye sahip.
İçeriğinde Mavi Lotus Çiçeği, Gelincik Tohumu, Guimauve Kökü bulunan Nirvanesque, 30'lu yaşlardaki mimik çizgilerinin oluşumunun önüne geçerek, ciltteki çizgilerin oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.
Hoş kokusu ve yumuşak dokusuyla kullanım keyfi sunan Nirvanesque serisinde her cilt tipine uygun ürün bulmak mümkün. Matlaştırıcı etkiye sahip pirinç pudrası ve sebumu azaltan Enanthia Chlorantha ile zenginleştirilmiş karma ciltler için uygun olan Yeni Nirvanesque Light, yumuşak ve kolayca emilen özelliğe sahip. Anında gevşeyen ve matlaşan bir cilt sunarken, ilk kırışıklıklarda düzelme sağlıyor.
Normal ciltler için olan Yeni Nirvanesque, ilk kırışıklıklarda düzelme sağlarken içeriğindeki Muskat Gülü yağı ile cildi nemlendiriyor.
Kuru ciltler için uygun olan besleyici özelliklere sahip Macadamia yağı ile zenginleştirilmiş yumuşak ve kadifemsi dokusuyla dikkat çeken Yeni Nirvanesque Enrichie, cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.
Göz çevresindeki mimik çizgilerinin görünümünü düzelten ve yerleşmesini önleyen, Yeni Nirvanesque Yeuxise inci taneleri ve özel aktif maddelerin birleşiminden oluşan yağsız, ince yapısıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda göz çevresindeki halkaların giderilmesine yardımcı oluyor.

Crème Nirvanesque P.N.
İlk Kırışıklık Bakım Kremi - Normal Ciltler
50 ml
119 TL
Crème Nirvanesque P.S.
İlk Kırışıklık Bakım Kremi - Kuru Ciltler
50 ml
119 TL
Crème Nirvanesque P.M.
İlk Kırışıklık Bakım Kremi - Karma Ciltler
50 ml
119 TL
Nirvanesque Yeux
İlk Kırışıklık Göz Çevresi Bakım Kremi
15 ml
89 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar buraya..