25.3.14

BIODERMA’NIN MUCİZE FORMÜLÜ: MISELSOLÜSYONLARI


bioderma h20

Sensibio H2O hassas cilt serisi
Toleridine® ve Rosactive® kompleksleri sayesinde hassas cildin tolerans seviyesinin yükselmesine ve kızarıklık sorununun giderilmesine yardımcı olan Sensibio serisi, hassas cilt bakımı yapar ve tedaviye destek olur.
Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici, makyaj çıkarıcı ve yatıştırmaya yardımcı misel solüsyon. İçeriğindeki miseller, ciltteki makyajı, birikintiyi ve kirleri nazikçe giderir. Aktif yatıştırıcı salatalık ekstresi, ciltte tahriş oluşmasının önlenmesine destek olur.
Göz çevresi ve yüzde yüksek toleransa sahiptir. Pamuk yardımıyla sabah ve/veya akşam kullanılabilir.
Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı:100 ml 22,50 TL- 250 ml 42,50 TL - 500 ml 59,50 TL   
    
Sebium H2O karma ve yağlı cilt serisi
Karma ve yağlı ciltler için geliştirilen durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj çıkarıcı misel solüsyonSebium H2O, cildi kurutmadan fazla yağı ve kiri temizler. Sebium H2OFluidactiv® kompleksi sayesinde yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.
Göz çevresi ve yüzde yüksek toleransa sahiptir. Komedojenik değildir. Pamuk yardımıyla sabah ve/veya akşam kullanılabilir.
Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 100 ml 22,50 TL- 250 ml 42,50 TL- 500 ml 59,50 TLHydrabio H2O nemsiz cilt serisi
Nemsiz ciltler için geliştirilen nemlendirici, temizleyici ve makyaj çıkarıcı Hydrabio H2O,misel solüsyon içerdiğiAquagenium®patenti ile cildin su tutma kapasitesinin artırılmasına destek olur. Ayrıca gliserinve ksilitol ile cildin tüm katmanlarını nemlendirir. İçeriğindeki ramnoz ve salatalık ekstresi sayesinde yüz ve göz çevresi için hem rahatlama hem de optimum tolerans sağlar. Formülündeki miseller, ciltteki makyajı, birikintiyi ve kirleri nazikçe giderir. Komedojenik değildir. Bir pamuk parçasıyla yüz ve göz çevresine istenilen sıklıkta uygulanabilir.
Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 250 ml 44,50 TL


MİSEL SU NEDİR?
Misel, hafif, iyonik olmayan yıkama maddelerinin yoğun bir konsantrasyonunu içeren sıvı çözeltisidir. Üstün hijyen kabiliyetine sahip olan miseller son derece ince ve görünmez mikrosferlere benzerler ve sürekli sudaki süspansiyonun içinde kalabilirler. Onlar sayesinde de misel su, suyun rahatlatıcılığıyla yağın tekniğini birleştirir.
Basın Bülteni

6 yorum:

 1. Sensibio h2o en sevdigim cnm:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Farklı markalarda çıktı ama daha denemedim cyrene ilk deneyeceğim ürün oda elimde var

   Sil
 2. çok güzel bir ürün hassas ciltler için olanı kullanıyorum yüz yıkama jeliyle beraber favorilerim arasında:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hepimiz ortak kanıdayız bende severek kullanıyorum

   Sil
 3. Ben nihayet ucuza bioderma aldım ama oda bebekler için olanındanmış :)) ama genede kullanacağım. Yoksa fiyat olarak çok pahalı yaaa....

  YanıtlaSil
 4. Bioderma Sensibio H2O 500ml'lik 2 şişe bitirdim şimdiye kadar çok memnun kaldım fiyat olarak 59 tl çok gibi görünüyor ama piyasada genelde 200ml makyaj temizleme ürünleri ve buna göre çok iyi hem zaman zaman 1+1 kampanyalar oluyor onları yakalarsanız çok ekonomiğe geliyor hem ekonomik hem kaliteli hem dermokzometik daha ne olsun

  YanıtlaSil

Yorumlar buraya..