17.3.14

Darphin Vitalskin Replumping Energic Emulsion DeneyimlerimMerhabalar geçen ay Işıl Hanım'in nazik davetiyle Cafemiz de Ankaralı blogger arkadaşlarla  Darphin'in en yeni ürünü  stimulskinplus ile tanıştık. Bu hafta hem deneyimlerimi hemde etkinlik görselini sizlerle paylaşacağım.  Yazım epey gecikti.(etkinlik hazırlıklarından malumunuz)


 Sizlerle daha önce Vital skin serisinin tüm cilt tipleri için enerji kazandıran bakim kreminden bahsetmek istedim.Yorgun, bitkin,  -bir yerden tanıdık geldi bunlar değil mi:)- cildimizin tek ihtiyacı olan biraz destek. Günde ortalama  4 saat uyuduğumu yorucu bir iş temposunun ve üzerine de Kerem'i eklersek değmeyin keyfime!?  
Enerji veren besinler tüketerek enerjimi alıyorum. 
Ya cildim!
 Eczacı ablacığımın önerisi ile başladığım  cildime iyi gelen bu ürünü sizlerle paylaşayım dedim.  Yorgun cildimin günden güne canlı  görünmesini sağlayan severek kullandığım Vital Skin serisinin her cilt tipine uygun olan enerji veren bu ürününü yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. 
Ürünü her sabah kullanıyorum- evden çok acil çıkmalarda unuttuğum doğrudur.-
Hafif yapısı, içeriğinde bulunan gül,yasemin kokularına ek olarak mandalina kokusunu sevdim. Koku hassasiyeti olan biri olarak hafif yok denilecek seviyede. Antioksidanlar sayesinde cildin direncini artırarak yapılanma sürecinin artırdığını okumuştum aklımdan kalan en önemli içerik. 
 Paraben içermemesi ve içeriğinin % 87 doğal kökenli olması tercih sebepleriniz arasında olasına yardımcı olabilir.
Benzer ürün kullananlar var mı?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Ps: oje tamamen tesadüf yazı için görsel hazırladığımda aaa aynı renk diye bakakaldım.

5 yorum:

  1. Darphin ürünlerini özellikle doğal oldukları için seviyorum :) zaten strivectin ve darphin kullanmayı iple çekiyorum :D utanmasam şimdi kullancam :)

    YanıtlaSil
  2. Darphin çok güzeeeell :)

    YanıtlaSil
  3. Bende bugun başladım. Kokusu harika.

    YanıtlaSil

Yorumlar buraya..