4.4.14

Beauty Technology Kafeinli Göz Çevresi Roll-On Deneyimlerim

Merhabalar,
Nisan ile silkelenip yeniden buradayım.
İnstagram yada facebook hesabımda anlık paylaşımlarla kullandığım ürünleri birkaç cümle ile sizlere gösteriyorum. Sizde kullanıp farkını anlayacağınız ürünleri de elimden geldiği, zaman buldukça yazıyorum.
Günün neredeyse 12 saati bilgisayarda geçen biri olarak yorgun göz çevremi rahatlatacak ürün arayışında iken Beauty Technology  LiLa Kutudan almıştım. Hakkında biraz bilgi verecek olursam
Estetik masaj tekniklerinden esinlenerek tasarlanan roll-on, metal ucu ve kafein içeriği sayesinde göz altındaki kan dolaşımını hızlandırarak daha fazla oksijen gitmesini sağlar. Yorgunluk izlerini, göz altı torbalarını ve şişlikleri maksimum düzeyde indirir vaadleri veriyor.
Rahatlatıcı etkisine, izlerin yok denecek seviyede azalmasına sahidim.
Şunu da ayrıca belirtmek isterim. Göz çevremde şiddetli torbalanma yada şişlik yok, epeyce yorgunluk belirtisi var. İçeriğinde paraben olmaması ve hayvanlar üzerinde test edilmemesi diğer bir tercih sebebim oldu.
Ayrıca içeriğinde antioksidan özellikli E ve B vitamini retinol ve besleyici bitkisel özler göz altlarınıza ışıltı kazandırır.

Kullanımı ise ; Hafif dairesel hareketlerle temizlenmiş göz çevresine uygulanır.

Ürünün satış fiyatı ortalama 19-25 TL arası değişiyor.
Siz göz çevresi bakımınız da ne kullanıyorsunuz..

2 yorum:

  1. cnm ürünü hiç denemedim ama denemeyi düşünüyorum,ben genelde klasik göz çevresi kremleriyle idare ediyorum

    YanıtlayınSil
  2. Doğal çözümlerde deneyebilirsin demlik poşet çaylarını demledikten sonra atma ve gözlerine koy etkili olduğunu görürsün

    YanıtlayınSil

Yorumlar buraya..