7.5.14

Beko elektrikli süpürge annenizi mutlu edecekBirçok çeşidi olan elektrikli süpürgeler sayesinde temizlik işlemleri günümüzde çok daha kolay yapılıyor. Elektrikli  süpürgeler kullanıcılarına ev temizliği sürecinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Evde yerleşen toz ve pisliklerin evde yaşayan kişilerin sağlığı ve hijyen  açısından düzenli temizlenmesi büyük önem taşıyor.
Beko’nun toz torbalı, toz torbasız, ıslka kuru ve su filtreli elektrikli süpürge seçenekleri annenizin işini kolaylaştıracak ve onu mutlu edecek  harika bir anneler günü hediyesi olarak dikkat çekiyor.
Hangi elektrik süpürgesini tercih etmeliyim?
·         Daha hijyenik ve bakımı kolay bir makine istiyorsanız, toz torbalı elektrikli süpürge tercih etmelisiniz.
·         Toz torbasıyla uğraşmadan hijyenik ve kolay temizlenen bir makine arıyorsanız, toz torbasız siklonik süpürgeleri tercih edebilirsiniz.
·         Sürekli yüksek emiş gücü istiyorsanız, ileri teknoloji multi siklon süpürgelerde emiş düşümü olmadığından sizin için uygun bir seçim olacaktır.
·         Tozları yakalama kapasitesi yüksek bir makine istiyorsanız, su filtreli elektrikli süpürge tercih edebilirsiniz.
·         Zeminlerin hem ıslak hem de nemli olduğu ortamlarda temizlik yapabilmek istiyorsanız, ıslak&kuru elektrikli süpürgeleri tercih etmelisiniz.

Evinin her zaman temiz olmasını isteyen ama bunu daha az yorularak, daha az vakit harcayarak yapmak isteyen  anneniz için süpürge seçeneklerine Beko mağazalarından ve Beko web sitesinden ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. bu makina arkadaşımda gerçekten çok iyi toz torbasız olması kullanım kolaylığıda sunuyor.

    YanıtlaSil

Yorumlar buraya..