11.6.14

Çocuklara yaz tatil hediyeleri Beko'daOkulların kapanmasına az bir süre kaldı. Çocuklarımızın karne ve tatil heyecanı da başladı. Çocuğunuzu sevindirecek güzel bir yaz tatili hediyesi arıyorsanız Grundig Tablet ve bilgisayarlar harika bir seçim olabilir. Anne-babaların işini kolaylaştıran Beko, teknoloji meraklısı çocuklarınız için birbirinden şık ve kullanışlı seçenekler sunuyor.Ufak ve sevimli tasarımıyla çocuğunuz için güzel bir hediye alternatifi olan Grundig tablet GTB 790, Quad Core Cortex işlemci ve Android işletim sistemiyle çalışıyor. 7.85 inç ekran büyüklüğündeki ürün 1 GB Ram, 36 GB harici depolama kapasitesi ile çocuğunuzun fotoğraf, oyun ve müzik dosyalarını saklaması için geniş yer sağlıyor. Çocuklarınız, hediye edeceğiniz tabletler ile istedikleri bilgiye her yerden kolayca erişebilecekleri gibi sosyal medya hesaplarını da her an takip edebilecekler.
Çocuğunuzun dilediği yerden internete bağlanıp oyun oynayabileceği tabletler, küçük ve kolay taşınabilir olmasıyla elinden düşürmedikleri cihaz haline gelecek.
Grundig’in öğrencilerin kalbini fethedecek ürünlerinden biri ise GNB 1599 İ7 Notebook. Intel Core İ7 işlemciye sahip olan ürün ışık hızında çalışırken, 750 GB sabit diskiyle de çocuğunuzun ödevlerinden ders notlarına, film ve müzik klasörlerinden oyunlara kadar pek çok ihtiyacı olan dosyayı bir arada tutmasını sağlıyor.

Uzun pil ömrü ile çocukların bitmek bilmeyen enerjisine uyum sağlayan Grundig tablet ve bilgisayarlar sayesinde kullanıcılar internet ve oyun keyfine ara vermeden devam edebiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar buraya..