19.11.14

Lezzetin yeni adı FruitFlowersİstanbullu blog yazarı Tulin Kalkan - pastakasri. blogspot  blogunun yeni yaşını Ali Baba Cafe & Restaurantta sevdikleriyle kutladı.  İstanbul da olmadığım için kutlamaya katılamadım. Sevgili Tulin beni de düşüüp  yukarıda gördüğünüz sepeti 
FruitFlowers  aracılığıyla gönderdi. 
Pazar sabahını bu güzel sepeti almak Keremi inanılmaz mutlu etti.
fruitflowers.com.tr Genel Müdürü Mahmut Atar beye bloggerlara verdiği destek için sonsuz teşekkürlerini iletiyorum.Fruitflowers hakkında bahsedecek olursam;   2012 yılında Bursa'da hizmet vermeye başlamışlar. Kalitesinden ve hizmetin ödün vermeden çalıştıkları için kısa sürede Türk halkının gönüllerini kazanmışlar . 2014 yılı itibariyle İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Antalya ve Tekirdağ illerinde toplamda 8 şubeleri bulunmakta ve uyguladıkları avantajlı ve yüksek hizmet odaklı ' bayilik Projesi' ile en kısa zamanda Türkiyenin büyük şehirlerinde sube açmayı hedefliyorlar.
Ayrıca pazar günü açık olup hizmet vermesi de ayrı bir ayrıcalık. 

Öğretmenler günü için farklı bir hediye alternatifi de sunan Fruitflowers ;Yıllarca bize emek veren öğretmenlerimize özel %30 indirim yapan Fruitflowers, bu yıl da çiçek buketlerinin en lezzetlisini hem, değerli öğretmenlerimiz hem de, bu özel günlerinde onları yalnız bırakmayan sevdikleri için hazırladı. Ürün çeşitliliğini her geçen gün arttıran ve yeni tadlar ekleyen Fruitflowers, lezzetli ürünleriyle damak tadının yanı sıra göze de hitap ediyor. Bu yıl da öğretmenler gününe özel hazırladığı yeni meyve ve kurabiye buketleriyle onları hatırlamak ve teşekkür etmek isteyenlere lezzetin en güzel halini sunuyor. 
    Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Fruitflowers, sipariş verildikten sonra anında hazırlanarak 2 saat içinde sevdiklerinizin kapısına kadar ulaştırılmaktadır. 


  
                                                    

3 yorum:

  1. ablam öğretmen, eminim bu sepeti görünce çok mutlu olur :)

    YanıtlaSil
  2. Gülsen'ciğim Kerem'e bayıldım harika . Çok öptüm Kerem'ciğimi :)) Ellerine sağlık özenli bir yazı olmuş canım :) Her daim yanındayım , benim için özelsin :) Sevgiler...

    YanıtlaSil
  3. ayyyy öğretmenim ama hiç böyle bi paket almadım :P çok güzel gözüküyor hep hediye ettım ama tadına bakmak hiç nasip olmadı :)

    YanıtlaSil

Yorumlar buraya..