18.3.15

Bebeğinize İsim Seçmenin En Kolay Yolu

Her anne ve baba, daha bebekleri doğmadan önce, O’na en güzel ismi koymak isterler. Bu ebeveynlerinin, bebeklerine sundukları ilk güzel hediyedir ve bu durumu, bebeklerine olan özel ilgisinin ve sevgisinin göstergesi sayılmaktadır. Hal böyle iken kararsızlıklar, endişeler ve tatlı bir telaş çiftlerin hem zamanını almakta hem de onları yorucu bir sürece sokmaktadır. İşte tam bu durumda size yardımcı olacak kararsızlığınızı giderecek ve yüzlerce alternatif ile en iyi seçiminizi yaptıracak bir platform devreye girmektedir.


http://www.bebekisimleri.net sayfasına girdiğiniz zaman sizi ana sayfada karşılayacak kategoriler, popüler isimler gibi iki link görebilirsiniz.

bebek isimleri - erkek isimleri - kız isimleri - popüler isimler

 Kategoriler Kısımında kız isimleri ve erkek isimleri olarak 2 grup bulunmaktadır. Doğacak bebeğinizin cinsiyetine göre dilediğiniz kategoriye girebilir ve en uygun isimleri seçebilirsiniz. İkinci sırada yer alan ‘’ popüler isimler ‘’ sayfasına girdiğiniz zaman karşınıza en popüler erkek ve kız isimleri çıkacaktır. Popüler olmasını isterseniz bu sayfadan bir kız veya erkek ismi seçebilirsiniz. Popüler isimler sayfasında ayrıca ‘’ bebek isimleri ve önemi ‘’ başlığı altında birkaç paragraflık bir makale bulunmaktadır. Bu makalede bebeğinize vereceğiniz ismin ahlaki, örfi ve dini açıdan neler ifade etiği, ismin önemi ve toplum nazarındaki bakış açısı ele alınmaktadır. Bebek isimleri sitesi, bu konuda tüm anne ve babalar için çok doğru ve kaliteli bir adrestir.

3 yorum:

  1. Cok guzel bir siteymis ;-) umarim yakin zamanda isime yarar;-)

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir siteymiş çok teşekkürler paylaşım için :) Blogunu takipteyim sevgiler ♥

    YanıtlaSil
  3. Ben seçtim darısı bebek bekleyenlere :)

    YanıtlaSil

Yorumlar buraya..