6.7.15

Bende #olimpikanneyim

Nisan ayı itibariyle başlayan bir sosyal sorumluluk projesinden bahsedeceğim. P&G Türkiye ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK), bu anlamda harika bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. 


Oluşan bu sivil toplum örgütü Olimpik Anneler Türkiye'nin ilk sivil toplum örgütüdür. Türkiyenin farklı bölgelerinde aktiviteler düzenleyerek halkı, özellikle anneleri bilinçlendirmeyi hedefliyor. 


Lise yıllarımda izcilik yaptım. Ailemin desteği olmasa cebimde bu kadar güzel anılarım olmazdı. S
por yapması konusunda, her ebeveyn çocuğunu desteklemeli. Burada büyük yük annelere düşüyor her zaman ki gibi. Spor yapan çocuk kötü alışkanlıklardan uzak duruyor, sağlıklı bir çevrede yetişiyor.

Kerem'in şu aralar gözü futboldan başka bir şey görmüyor.  Her hafta halı sahada. Bir ara yüzmek istedi ama seneye erteledik hazır hissetmedi kendini. 


Nisan ayı itibariyle 1 paket = 1 destek kampanyasıyla alınan her P&G ürününden elde edilen gelirin bir kısmını Türkiye'de çocukların spor yapmasını desteklemek için bağışlıyor. 

Çocuklarınızla spor yaptığınız fotoğrafları #OlimpikAnneyim etiketi ile sosyal medyada paylaşabilir, ww.olimpikanneler.comu ziyaret ederek proje daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

* watsons tarafından gönderilmiştir.

12 yorum:

 1. Oğlunda senin gibi tam bir sporcu desene :)

  YanıtlaSil
 2. çok güzel bir girişim bu çocuklar için :-)

  YanıtlaSil
 3. çocuklar için çok güzel ,sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Güzel bir proje. Deateklenmeli

  YanıtlaSil
 5. Super bir sosyal sorumluluk projesi, artik spor ulkemizde cok onemli bir hale geldi

  YanıtlaSil
 6. kızımı tenis oynayabilmesi için yıllarca antremanlara taşıdım şu an 9 yıllık tenis sporcusu bir sürü turnuvaya katılıp onlarca madalya aldı ama malesef eğitim sistem yüzünden hep aralar vermek zorunda kaldı sbs vb. sınavlar malesef çocukları her türlü aktiviteden uzaklaştırıyor çok şükür sbs yi atlattık ve 2 yıldır da yine düzenli tenis oynayabiliyor en güzeli artık büyüdü ve kendi gidiyor antremanlara sözün kısası ben de olimpik anneydim bir zamanlar...

  YanıtlaSil
 7. sporcu yetişiyor:) harika bir katılım.

  YanıtlaSil
 8. Seni ve tum olimpik anneleri tebrik ediyorum canim :-) sporun kesinlikle cocuklarin uzerinde cok etkili olacagini dusnuyorum en faydali sey spor kesinlikle kuzular icin

  YanıtlaSil
 9. Maşallah oğlunuza. Her çocuk bir spor ile uğraşmalı ve sporcu ahlakını almalı bence.

  YanıtlaSil
 10. futbol ile ilgilenmesi ne kadar güzel

  YanıtlaSil

Yorumlar buraya..