15.6.16

2016 Yazının Güneş Gözlüğü Trendleri

Yaz sezonunda tarzınızı konuşturacak ve farkınızı ortaya koyacak en önemli aksesuarlardan biridir güneş gözlüğü. Her yaz güneş gözlüğü trendlerinde mutlaka yenilikler olur. Genelde klasik gözlüklerin modası hiç geçmemekle birlikte yanına her yıl yeni ve farklı modeller eklenir. Atasun Optik’te model yelpazesi çok geniş olduğundan sıkıcı ve tekdüze bir stil yerine her zaman herkesin zevkine uyacak modeller mutlaka bulunur. Fakat bu yıl bizi çok daha farklı bir trendin beklediğini söyleyebiliriz. Klasik severlerin biraz daha kendi sınırlarını zorlamamasını gerektirecek, herkesin biraz daha cesaretli seçimler yapacağı bir 2016 yaz sezonu var önümüzde. Bu yılın trend gözlük modelleri çok daha çarpıcı, daha çılgın ve keskin. Durum böyle olunca da işi şansa bırakmayıp bir an önce size en çok uyan modelleri incelemeye başlamanızda fayda var. İşte sizi Atasun Optik’ten 2016’da gözlük seçerken göz önünde bulundurmanız gereken trendler: 


Doğal tonlardan oluşan renkli çerçeve: Yavruağzı, bebek mavisi, uçuk pembe, puslu gri gibi pastel tonlar da bu yıl canlı renkli çerçevelerin yanında trend olarak öne çıkıyor. Diğer çarpıcı trendler sizin için biraz fazla kaçıyorsa bu daha dinlendirici ve huzurlu bir his yaratan modelleri düşünebilirsiniz.

Kedigözü çerçeve: Bu yıl 50’li yılların retro gözlüklerinin modası gene devam ediyor. Hala denememiş olanlar çekici ve şık bir görünüme sahip olmak için bu gözlüğü mutlaka denemeli. Bu modelde siyah, beyaz ve kahverengi tonları daha öne çıkıyor.

Pembe gözlükler: Bu yıl özellikle trend renk olarak belirlenen pembe gözlükler moda görüşünüze de her tür giyim tarzı ve renge olan uyumuyla farklı bir bakış açısı kazandırabilir.

Yuvarlak kemik gözlükler: Kemik gözlükler bu yıl geri dönüyor ve geçen yıllardan farklı olarak bu kez yuvarlak kesimli çerçeveleriyle yaza damgasını vuruyor. Biraz daha değişiklik arayanlar için uygun bir model.

Aynalı camlar: Geçen yıl yaz sezonunun sonlarına doğru başlayan aynalı camlara henüz doyamadık. Bu yıl da devam eden trend yeni gözlük almak isteyenler için güzel bir seçim olabilir.

Bu sezon trendlerindeki birçok farklı modele göz atmak isterseniz tıklayınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlar buraya..