20.10.16

Yeni Nesil Pazarlamacılar için İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

İnternetin ve dijital dünyanın hızlı gelişimi artık yeni nesil pazarlama tekniklerinin hayatımıza girmesini sağladı. Dijital ortamlarda yapılabilen pazarlama teknikleri sayesinde markalar ürün ve hizmetlerini internet sayesinde geniş kitlelere tanıtabiliyorlar.
 
Yeni nesil pazarlama olarak nitelendirilen bu yöntemler arasında ise en büyük rolü SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) üstleniyor. Arama sonuçlarında yükselmenin anahtarı olan SEO sayesinde kullanıcıların yaptığı belirli aramalarda internet siteniz en üst sıralarda yer almaya başlıyor ve daha geniş bir kitleye hitap eder hale geliyor.

Markaların ve bu alanda hizmet vermek isteyen SEO sevdalılarının daha fazla bilgiye ve uygulamaya erişebilmesi  için çeşitli özel etkinlikler düzenleniyor. Ülkemizdeki başarılı dijital ajanslardan birisi olan Zeo ise her yıl SEO dünyasının kalbinin attığı Digitalzone etkinliğini düzenlemeye bu yıl da devam ediyor. Dördüncüsü gerçekleşecek olan Digitalzone’16 etkinliği sayesinde yeni nesil pazarlamacılar ve dijital mecralarda yer almak isteyen kişiler farklı bir deneyim yaşayabilecekler.

Dünyanın en önemli ve başarılı arama motoru uzmanlarını bir araya getirecek olan Digitalzone etkinliğinde 2 gün boyunca çeşitli konferanslar ve oturumlar yapılacak. Networking ve workshop imkanlarının da yer alacağı Digitalzone etkinliğinde SEO dünyasındaki tüm yenilikleri yakından takip edebileceksiniz.

İki Gün Boyunca Sürecek SEO Etkinliğinde Uluslararası Bir Etkinlik Deneyimi Sizleri Bekliyor

İçerik pazarlaması, SEO dünyasındaki gelişmeler ve dijital pazarlamanın tüm ayrıntılarının yer alacağı Digitalzone etkinliği bu yıl dördüncü defa 21-22 Ekim tarihleri arasında Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek. 21 Ekim günü Zeo ekibinin kurucusu olan Yiğit Konur’un açılış konuşması ile ziyaretçilerine kapılarını açacak olan Digitalzone’16’da iki gün boyunca dijital dünyadaki gelişmeler konu alınacak.

Dünyanın en bilindik ve tanınan markalarında görev almakta olan profesyonellerin yer alacağı Digitalzone, uluslararası SEO etkinliklerinde deneyim edebileceğiniz tecrübeleri sizlere sunacak. Yeni nesil pazarlama yöntemleri ile ilgiliyseniz ve internetin pazarlamaya olan etkisini tam olarak kavrayabilmek, kendinizi geliştirebilmek gibi hedefleriniz mevcut ise 21-22 Ekim tarihleri arasında dördüncü defa düzenlenecek olan Digitalzone etkinliğini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.


Tek günlük veya çift günlük olarak sunulmakta olan biletleri satın alarak etkinlikteki yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Ayrıca yerinizi sağlama alabilmek için erken rezervasyon seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. SEO dünyasındaki tüm yenilikleri takip edebileceğiniz ve iki gün sürecek olan Digitalzone’16’da sizleri farklı bir dünya bekliyor olacak.

2 yorum:

  1. pazarlamacılar için aslında süper bir organizasyonmuş :)

    YanıtlaSil
  2. Seo çok önemli gerçekten bir websitesi için sevgiler canım :)

    YanıtlaSil

Yorumlar buraya..